Тел.:

 +38 044 233 77 84, +38 044 233 77 63

E-mail: info@ergopack.ua

Новини та події

← Назад
14.03.2013
Компанія «Ергопак» підвела підсумки мотиваційної програми для співробітників

З листопада 2012 по січень 2013 року серед територіальних менеджерів та менеджерів по роботі з ключовими клієнтами компанії «Ергопак» діяла мотиваційна програма «З IРad від Apple краще».

Головною метою конкурсу став пошук найвідповідальніших, найкомунікабельніших та найпрацьовитіших робітників. Щоб перемогти у змаганні, спеціалісти з продажів мали підвищити ефективність роботи торгівельного персоналу, а також перевиконати план якісної дистрибуції новинок ТМ «Dоmi» на 20%.

Загалом у програмі взяло участь 27 територіальних менеджерів та 10 менеджерів по роботі з ключовими клієнтами. В кожній з двох категорій розігрувалось по одному планшетному комп'ютеру IPad.

Найбільшу активність в групі територіальних менеджерів проявила Наталя Лепеха із Харківського підрозділу. Після вручення призу Наталя поділилась враженнями: «Я дуже рада подарунку і дякую компанії «Ергопак» за таку чудову мотиваційну програму, в якій я довела сама собі і своїм колегам, що чим сильніше бажаєш, тим більше зусиль прикладеш!».

В категорії менеджерів по роботі з ключовими клієнтами найвищих результатів досяг співробітник Київського підрозділу – Олександр Кравченко.

Щиро вітаємо Наталю та Олександра із заслуженою перемогою!

© 1996 - 2020

ТОВ "Ергопак". Всі права захищені.              Мелочи Жизни ТМ

Розробка сайту веб студія SEOTM